Victoria’s Secret spojila nejžádanější modelky. Takhle to vypadalo

časopis

Jedná se o nejsledovanější módní událost roku, kterou si celosvětově obvykle nenechají ujít miliony diváků.

Show Victoria’s Secret i letos přinesla na přehlídková mola nablýskanou extravaganci plnou krásných žen, luxusního spodního prádla a drahých šperků.

„Andělé“ se po dvou letech vrátili zpět do New Yorku, protože poslední dva ročníky se konaly mimo USA – v Paříži a v Šanghaji. A právě na této show se událo několik zásadních momentů.

Yasmin Wijnaldum, Barbara Palvin, Winnie Harlow, Sui He, Bella Hadida a Lameka Fox Kendall Lais Ribeiro

Asi nejpřekvapivějším a zároveň emotivním momentem pro zúčastněné bylo ukončení éry v roli andílka, kterou během večera oznámila supermodelka Adriana Lima (37).

Šlo o její poslední show, a tak jí organizátoři vzdali hold videem, které promítly v rámci přehlídky. Objevily se v něm záběry z jejích minulých přehlídek a také poděkování.

Adriana Lima se vzápětí objevila na molu a když po devatenácté a zároveň naposledy v rámci show procházela před lidmi, neubránila se emocím. Později zveřejnila také poděkování na svém Instagramu, kde říká, že Victoria’s Secret jí nejen dala křídla, ale ji naučili létat.

Modelky se silným statusem
Přestože jeden anděl odešel do důchodu, ostatní si své postavení v rámci značky rozhodně upevňují i ​​nadále.

Na přehlídce se objevila známá jména jako Gigi a Bella Hadid, Kendall Jenner, Candice Swanepoel, Jasmine Tookes nebo Behati Prinsloo, která se vrátila do show jen několik měsíců po narození druhého miminka a po tříleté mateřské dovolené.

Poctu obléct si luxusní Fantasy Bra v hodnotě milion dolarů letos získala supermodelka Elsa Hosk.

Výkonný producent show, Ed Razek, letos sliboval nejambicióznější ročník, jelikož organizátoři přinesli více hudebních hostů, více módy a také příběhů.

Během večera vystoupili hudební jména jako Shawn Mendes, Bebe Rexha, The Chainsmokers, Halsey, Kelsea Ballerini, Rita Ora nebo skupina The Struts.

Pouze štíhlé ženy
Mezi časté výčitky vůči ikonické show, které od zahraničních médií nechyběly ani letos, patří zejména ty v souvislosti s vzezřením modelek.

„Victoria’s Secret se při výběru modelek stále neposunula od své mentality ve stylu – jedna (malá) velikost sedí všem,“ píše například USA Today.

Ne přehlídkové molo se totiž dostanou pouze vysoké a extrémně štíhlé ženy, přičemž už samotný výběr je velmi tvrdý a přísný. Tato tradice se za celých 23 let existence Victoria’s Secret Fashion Show příliš nezměnila.

V souvislosti se standardem štíhlosti a uniformity modelek dokonce nedávno supermodelka Robin Lawley vyzvala další kolegyně z branže a také veřejnost, aby show bojkotovaly, dokud nezačne reprezentovat všechny ženy.

Na protest spustila petici a zorganizovala i vlastní přehlídku, na které se představily modelky různé velikosti, věku a etnicity.

- Reklama -finance
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora