Pět tipů, jak nosit bílou košili

časopis

Jsou oděvy, které už navždy zůstanou nesmrtelné a lze je nosit univerzálně.

Rozhodně k nim patří takzvané „malé černé“, dobře padnoucí džíny a také bílé košile, respektive halenky.

Přestože se do jisté míry i tyto přizpůsobují aktuálním trendům, existují zaručené a stylové způsoby, jak zazářit, vyniknout či prostě jen vypadat elegantně.

Bílá košile totiž nemusí být úřednická nuda, která ničím nepřekvapí.

Pokud hledáte kousek v šatníku, který z vás udělá dámu, ale zároveň dokáže vytvořit ležérní styl, takový, který může být sexy, ale také působit luxusněji než běžný top, sáhněte po bílé košili.

Do práce
Zastrčte obyčejnou bílou košili do maxi sukně s ultra vysokým pasem. K ozvláštnění můžete přidat například výraznější pásek. Abyste se v práci cítili pohodlně, vsaďte na komfortní boty s plochou podrážkou, které se k dané kombinaci oblečení hodí nejvíc.

Bílá a oversize
Je vám příliš velká? Tak to ji rozhodně chtějte! Oversize kousky jsou velmi trendy a nehodí se jen pro plus size ženy, zajímavě vyniknou i na vysokých a štíhlých postavách. Většinou je vhodné je kombinovat s úzkými kalhotami, výborně se k nim hodí klasické džíny.

Ležérně-elegantní styl
Aby outfit nevypadal docela fádně, doplňte obyčejnou bílou košili výraznějším spodním kouskem. Může jít o poutavé barvy nebo vzory, a to jak na kalhotách, tak na sukních. Nedbale-elegantně bude působit, pokud si za pás zastrčíte jen polovinu košile.

Pouliční šmrnc
Bílá košile nemusí být základem outfitu, stylově bude působit, i když bude povívat rozepnutá na přitažlivém minimalistickém topu. Inspirovat se můžete například u modelky Mirandy Kerr.

Romanticky s výšivkami
Bílá je bílá a věčná. Přesto se ji dá povýšit. Velice trendy jsou různé výšivky, ať už folklórní nebo květinové, vpředu či vzadu. Je jedno, jestli jde o jemný, drobnější vzor nebo velkou ozdobu, outfitu dodá nádech romantiky.

- Reklama -finance
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora