Výroba tekutého mýdla mě neuvěřitelně naplňuje

časopis

Výroba tekutého mýdla mě napadla v podstatě před velmi krátkou dobou. a to při příležitosti otevření nového obchůdku s vonnými esencemi v našem městě. Kromě vonných esencích zde totiž také prodávají vlastnoručně vyrobená mýdla, která neobsahují žádné chemické příměsi a jsou čistě přírodního charakteru. S kamarádkou jsem se tedy rozhodla, že se pokusím vyrobit mýdlo tekuté a nekonkurovat tak paní z nového krámku, která se zabývá zejména tuhými mýdly. Pořídila jsem si tak kosmetický glycerin, mýdlovou hmotu, vakuovou sůl a konzervant Kemaben a pustila se do práce. Výsledek byl naprosto dokonalý. Mé první tekuté mýdlo sklidilo úspěch u celé mé rodiny. 

zdroj: https://pixabay.com/

Skleněné lahvičky s kapajícím uzávěrem kupuji pravidelně pro výrobu tekutých mýdel

Skleněné lahvičky, které mají kapající uzávěr kupuji pravidelně a nalévám do nich mé nejoblíbenější vonné esence, které následně přimíchávám do tekutých mýdel, která následně získávají svojí typickou vůni, kterou jim vnuknu. Má nejoblíbenější vůně je jablko a skořice. Tuto kombinaci miluji ze všech nejvíce. Skleněné lahvičky tak pořizuji ve velkém množství za přijatelnou cenu a jsem nesmírně spokojená. Dostupné jsou v několika různých velikostech a také je možné je pořídit i s kosmetickým rozprašovačem. 

zdroj: https://pixabay.com/

Skleněné nádoby jsou neméně důležité, a to především pro mé vonné svíčky

Skleněné nádoby jsou neméně důležité, a to zejména pro mé vonné svíčky, které aktuálně začínám vyrábět. Do vonných svíček přidávám rovněž mé oblíbené vůně, mezi které patří kromě jiného také citron, bergamot či kurkuma. Libuji si v poněkud netradičních vůních a kombinacích, a tak je důležité mít přehled o tom, ve které lahvičce mám jakou vůni a který podstavec po svíčku patří které. Nedávno jsem dokonce oslovila moji kamarádku Soňu, která miluje stejně tak jako já výrobu mýdel s prosbou o pomoc s mým novým obchůdkem, který se chystám otevřít v příštím roce a který bude nabízet vonné esence i tekutá mýdla a svíčky.

- Reklama -finance
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora