Kočičí strom vám padne do oka

časopis

Kočičí strom vám neodmyslitelně padne do oka. Vhodný je pro jakoukoliv kočku či kocoura. Každé zvířátko za něj totiž bude opravdu vděčné. Naše dvě kočičky Majda a Týna kočičí strom, který je velmi masivní a dokonale padne do každé místnosti v bytě, naprosto milují. Je to velmi vděčný pomocník na což během několika málo týdnů přijdete sami. Disponuje totiž celou řadou přídavných prvků, které si kočička zamiluje během několika málo dní. Manžel je rovněž nadšený z toho, že kočky konečně celý den nestojí pouze v kuchyni i kuchyňské linky či neodpočívají na okně, ale namísto toho mají nějakou aktivitu. 

zdroj: https://pixabay.com/

Kočičí stromy zajistí dokonalé vyžití

Kočičí stromy kočičkám i kocourkům zajistí skutečně dokonalé vyžití. Dvě otočné odpočinkové jamky, provaz na hraní, schůzky, odpočinková vyhlídková plocha a spoustu dalšího bude moci objevovat váš čtyřnohý mazlíček na tomto dokonalém vynálezu. Kočičí domek, který je rovněž součástí kočičího stromu navíc kočkám zajistí dokonalou možnost na úkryt před okolním světem i na odpočinek po obědě. Kočka má v tomto případě čas sama pro sebe a může tak nabírat síly na další hry. Naše kočky v tomto domečku setrvávají velmi často. Majda se dokonce naučila spát pouze v tomto domečku. 

Kočičí stromy nahradí spoustu hracích prvků

Kočičí stromy zcela hravě nahradí celou řadu hracích prvků, které v domácnosti majitelé kočiček jistě mají. Na jednom místě v tomto případě totiž získáváte nejen místo pro odpočinek a relaxaci, ale také možnost celodenního vyžití. Odpočinkové plochy, provaz i jamky na hraní jsou skvělými hnacím motorem pro každou kočičku. Zvířata díky tomu mohou zkoušet svoji zručnost i logické myšlení, které jim jde často opravdu dokonale. Díky tomu tak ve své domácnosti nebudete muset mít již celou řadu herních prvků, ale postačí vám pouze jeden jediný kvalitní kočičí strom a pár roztomilých hraček. O zbytek se již postarají vaše kočičky.

- Reklama -finance
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora