Swim-spa představuje pro každého něco

časopis

Swim-spa představuje originální a pro mě do nedávna naprosto neuvěřitelné spojení vířivky s bazénem, které je naprosto dokonalé, a to po všech směrech. Dcera mi dlouhou dobu snažila do hlavy vnuknout myšlenku, že Swim-spa je naprosto dokonalá záležitost, kterou musím alespoň vyzkoušet. Nakonec jsem si po dlouhém přemlouvání Swim-spa pořídila a lituji možná jen jediného a sice toho, že jsem si tuto skvělou vychytávku nepořídila již dávno. Nechápu, jak jsem mohla bez podobné vířivky a bazénu vůbec žít. 

Swim-spa představuje dva produkty v jednom

Swim-spa je doslova spojení dvou produktů v jeden. Nemusíte přitom zbytečně platit za stavební přípravu bazénu, za samotný bazén a už vůbec ne za vířivku. Všechny bazény jsou kromě jiného vybaveny také výkonným protiproudem, díky kterému si bez větších starostí zaplavete mnohem lépe, než je tomu v klasickém bazénu. Nevěřila jsem sice tomu, ale je to skutečně tak. Pochválit musím také možnost nastavení si zcela rozdílných teplot jak v bazénové části, tak také ve vířivce. Naprosto dokonalý relax si tak mohu vychutnávat v bazénu, který má zhruba 25 stupňů Celsia a ve vířivce, která disponuje 37 stupni Celsia. Obě tyto části mají navíc každá své zcela nezávislé topení, okruh a také filtraci. 

Swim-spa Olympia je mým favoritem

Swim-spa Olympia je mým jednoznačným favoritem. Tento cenově výhodný jednorázový model Swim-spa je v této kategorii zcela nejlepší volbou, a to s přihlédnutím k poměru ceny a výkonu. Dcera má rovněž tento model doma a je s ním nadmíru spokojená. Chválí si ho nejen ona, ale také většina jejích přátel, kteří si mohli tento model 2v1 na její zahradě také již vyzkoušet. Nejen z tohoto důvodu jsme se rozhodli s manželem, že jeho rodičům pořídíme také Swim-spa jelikož oba milují plavání a tchýně navíc zbožňuje vířivku. Jsem si téměř jistá, že budou mít neuvěřitelnou radost. 

- Reklama -finance
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora