Školka Praha 10 je naprosto skvělou institucí

časopis

Školka Praha 10 je naprosto skvělou institucí, která má dětem rozhodně, co nabídnout. Zpočátku dcera asi tak jako většina dětí bojovala s tím, že bude muset být v neznámém prostředí po takřka celý den a nebude si moci dělat všechno jen po svém, bude se muset dělit a také bude muset jíst to, co zrovna nabídne jídelna ve školce. Po zhruba týdnu se ovšem dcera naprosto kouzelně sžila s místním prostředím, navázala nové kontakty, našla si dokonce své první kamarádky a zamilovala se do svých učitelek, které jsou naprosto profesionální, a přitom velmi lidské. Díky propracovanému školnímu vzdělávacímu programu se navíc dcera formou her učí novým věcem, poznává nové hry, dokonce se učí také anglicky s rodilou mluvčí, která ve školce učí děti angličtinu a k tomu všemu se ve školce cítí, jako doma. 

MŠ Praha 10 je špičkou ve svém oboru

MŠ Praha 10 je naprostou špičkou ve svém oboru. Zajímavé aktivity, které se ve školce konají a nespočet kroužků, které školka dětem nabízí, jsou opravdu obdivuhodné. Kromě jiného je možné ve školce mít umístěné také dítě, které potřebuje speciální formu vzdělávání, což řada školek vůbec rodičům neumožní. Dcerka naštěstí žádnou speciální formu vzdělávání nevyužije, ale i přesto je potřeba k ní přistupovat s velkou trpělivostí, jelikož je vznětlivá a často také velmi tvrdohlavá. S těmito vlastnosti si ovšem v kolektivu jistě učitelky poradí. Věřím, že není nikterak výjimečným dítětem, které by mělo tyto problémy. Přece jen, jsou to stále děti. 

Soukromá školka Praha 10 je sázkou na jistotu

Soukromá školka Praha 10je doslova sázkou na jistotu. Dcera to ve školce miluje a já také. V podstatě je možné dítko nechat ve školce po celý den a to od 7 do 19 hodin. Toto časové rozpětí se mi hodí zejména v případě, kdy mám s manželem dlouhý pracovní den, jelikož oba dva podnikáme, je někdy poměrně těžké skloubit rodinné záležitosti s těmi rodinnými.

- Reklama -finance
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora