Matrace 160×200 byla vzpruhou pro má záda

časopis

Matrace 160×200 byla doslova vzpruhou pro má záda, která dlouhou dobu trpěla, a to zejména vinou staré a již proleželé matrace, kterou jsem s manželem nechtěla za žádnou cenu vyměnit za novou. Pokaždé jsme si totiž našli nějakou výmluvu či argument, proč s výměnou matrace otálet, proč raději investovat peníze do něčeho jiného a pro nás daleko přínosnějšího a podobně. Nakonec mě ovšem bolest zad a krční páteře dohnala až k lékaři, který mi vyloženě nakázal, abych si pořídila novou matraci. Rozhodla jsem se tedy, že ho poslechnu a skočím si pro novou matraci ještě tentýž den. Má nová zdravotní matrace je naprosto dokonalou záležitostí. 

Matrace 140×200 mi zajistila dokonalý komfort 

Matrace 140×200 mi skutečně zajistila dokonalý komfort po všech stránkách. Ložné plochy mají navíc speciální prořez, který mi zaručuje vzdušné a naprosto optimální rozložení váhy na matraci. Její stupeň tvrdosti je na čísle tři, což je pro mě zcela optimální. Oboustranná sendvičová matrace je navíc vhodná také pro děti a dospívající, a tak jsem jednu pořídila rovnou také našemu synovi, kterému je patnáct let a je pro něj více než důležité, aby ležel na kvalitní matraci. Díky možnosti vybrat si tvrdší, a naopak také měkčí stranu matrace, si tak může matraci libovolně přetáček, jak se mu jen zachce. 

Matrace 180×200 velmi mile potěšila mého tatínka

Matrace 180×200 skutečně velmi mile potěšila mého tatínka, který o změně matrace rovněž nějakou dobu již uvažoval. Nemohl si ovšem stále vybrat takovou, která by mu vyhovovala po všech směrech. Tudíž jsem se do celé situace vložila já a pořídila jsem mu perfektní sendvičovou matraci, která se skládá ze dvou PUR pěn, které jsou zcela dokonale propojeny speciálním profilem, a to bez použití jakéhokoliv lepidla. Matrace navíc nemá zónování, a tudíž je pro tatínka zcela optimální volbou. Se svojí novou matrací je tatínek naprosto spokojený a je rád, že se může konečně po dlouhé době pořádně vyspat.

- Reklama -finance
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora