Turistika v Maroku mě pohltila

časopis

Turistika v Marokumě zcela bez okolků pohltila. Nabitý týden v krásné jižní části Maroka byl jedním slovem úžasný. Trhy v Marrakeši byly pouze třešničkou na dortu za úžasným poznávacím výletem, který obsahoval také výstup na nejvyšší horu severní Afriky a také pohoří Vysoký Atlas. Do Maroka jsem vyrazila se svojí nejlepší kamarádkou a musím uznat, že to byl perfektní nápad. Příští rok se na toto malebné místo jistě vydáme znovu a možná s sebou přibereme ještě další členy do party. 

Maroko turistika 

Maroko. Turistikaa řada krásných lokalit, které jsou tak malebné, že se často až zdá, že scenérie, které jsou na dohled nemohou být skutečné. V Marakeši je navíc poměrně často velmi teplé počasí, takže ten, kdo miluje aktivní dovolenou si zde jistě přijde na své. Samotný výstup na zmíněný Vysoký Atlas není navíc vůbec technicky náročný a zvládne ho i člověk bez předchozích zkušeností. 

Do Maroka jsem vyrazila s kamarádkou letecky a do našich cílových hor nás následně svezl minimbus. Po návratu z hor nás následně čekala krásná Marrakeš, kde jsem se setkala s krotitelem hadů, ochutnala nová jídla a užila si nákupy na trzích, které jsou opravdu dokonalé. Na naší cestě nechybělo ani koupání v Atlantickém oceánu a také dva dny kýženého odpočinku v krásné Essaouiře. 

Maroko, turistika a moře zážitků 

Maroko, turistika a moře neuvěřitelných zážitků. Tímto způsobem by se dal ve zkratce definovat náš nezapomenutelný výlet na místo, které je plné zážitků, nádherných scenérií a také dokonalého jídla, které jsem do této chvíle neměla tu možnost ochutnat. Příští rok se sem jistě vydáme opět a protože už budeme poměrně zběhlé v místních tradicích, zvycích a také budeme znát ta nejlepší místa, kde se dá dobře najíst, budeme takovými průvodkyněmi pro naše kamarády, které máme v plánu příští rok do Maroka vzít.

- Reklama -finance
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora