Správa mateřské školy – praktický přehled na jednom místě

časopis

Informační systém MáŠkolka nabízí jednoduché řešení pro snadnou administrativu a komunikaci s rodiči. Vše důležité získáte přehledně na jednom místě, bez zbytečných starostí a složitostí.

Informační systém pro mateřské školy

Informační systém pro mateřské školy nabízí řadu výhod. MáŠkolka vznikala ve spolupráci s učiteli a řediteli mateřských škol. Celý vývojový tým má za sebou dlouhodobou a praktickou zkušenost s vedením státních a soukromých mateřských škol. Díky tomu jde o projekt, který vám opravdu usnadní práci. Aplikace je plně v souladu z požadavky MŠMT na digitalizaci škol. Systém je navíc velmi snadno ovladatelný, není tak třeba složité zaškolování zaměstnanců.

Elektronická docházka

Díky informačnímu systému dochází k výraznému zjednodušení administrativy. Jednou z velkých výhod je elektronická docházka. Vždy tak máte přehled o počtu dětí na daný den, elektronický systém umožňuje rodičům včas omluvit své dítě. Na základě těchto dat pak systém dokáže automaticky vypočítat školné a stravné dle plánu docházky a podle reality. Podklady pro platbu přitom doručí rodičům rovnou do jejich profilu.

Aplikace pro školky

Aplikace pro školky nabízí řadu výhod. Spojuje veškeré komunikační kanály na jedno místo. Nabízí tak jednotnou komunikaci s rodiči, rychle a efektivně. Vždy se můžete zpětně podívat, kdo s kým a co řešil. Správa mateřské školy s pomocí informačního systému MáŠkolka je opravdu jednoduchá. Instalace probíhá online a je snadná, uvedení aplikace do plného provozu trvá v průměru pouze tři dny a obejde se bez náročného školení personálu. Pokud byste však přesto měli zájem o školení, lze uspořádat školení na dálku online, dorazit do kanceláří společnosti, či využít školení rovnou u vás ve školce.

Projekt je prověřený zkušenými lidmi, kteří přesně ví, jak vám usnadnit vaši práci. Neváhejte a vyzkoušejte funkce aplikace zcela zdarma a bez omezení.

- Reklama -finance
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora